WHISKY PORTAL : ВИСКИ : ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ

From the Blog

Кращий торф’яної віскі.

…деякий час тому ми обговорили кращі сингл молты: посилання. Чому б не пройтися по торф’яних віскі в цей раз?

Даний список [п’ятірка] ніяк не є якимось посібником, довідником, а є лише приватною думкою автора. Задумка полягає в наступному: визначити п’ятірку найкращих шотландських торф’яних сингл молтов.

Розташовуються ці зразки внизу в повному безладді. Залежно від настрою будь-який з них може бути першим в цій п’ятірці, і кожен з них може бути останнім.

Отже, поїхали…

Laphroaig 25

…фантастичний торф’яної віскі [peated whisky] від винокурні Laphroaig [Лафройг] з острова Islay [Айла]. Витримка в 25 років в американському дубі з додатковою витримкою в бочках шеррі [херес] олоросо. Випуск 2011 року. Високий ABV, бочкова фортеця. Детальний огляд.

Читайте также:  Колір віскі.

Ardbeg 1990 Airigh Nam Beist Bot

…феноменальний торф’яної віскі [peated whisky] з витримкою в 18 років від відомої шотландської винокурні Ardbeg [Ардбег] з острова Айла [Islay]. Зразок випускався лімітованими партіями починаючи з 2006 по 2008 рік. Віскі почав витримуватися в 1990 році, відповідно, на ринку додатково можна знайти зразки з витримкою в 16 і 17 років.

Зараз даний екземпляр є рідкістю і, що найцікавіше, багато цінителі вважають саме цей зразок кращим віскі, який коли-небудь виробляла дана винокурня. Не будемо вдаватися в суперечки, але зразок дійсно дуже хороший. Детальний огляд.

Lagavulin 1995 Distillers Edition Bot

…даний зразок витримувався в бочках двох типів: американський бурбон і шеррі [херес] Pedro Ximenez. Бочки шеррі постачають з південного узбережжя Іспанії. Зразок цей незвичайний і дуже цікавий. Тут ми спостерігаємо змішання димних і горілих компонентів класичного Lagavulin з солодкими і фруктовими характеристиками Pedro Ximenez. Вік віскі становить 16 років. Детальний огляд.

Читайте также:  Чому не варто заважати алкоголь, чому треба підвищувати градус... і інші міфи.

Talisker Distillers Edition 2005-2015

…чудовий віскі віком до 10 років від винокурні Talisker з острова Скай [Skye]. Випуск 2015 року. Даний зразок витримувався в бочках двох типів: американський бурбон і іспанська шеррі [аморосо]. Витримка в бочках шеррі становить від шести місяців до двох років. Детальний огляд.

Ardbeg Corryvreckan

…відмінний торф’яної віскі [peated whisky] від винокурні Ardbeg. Цікаво, що дана винокурня в даний час відчуває деякі труднощі. Це одна з тих проблем, які багато хто не проти мати, а саме: вони продають дуже багато віскі. З одного боку це, безсумнівно, добре, але з іншого змушує задуматися на тему, як же заповнювати обсяги виробництва. Детальний огляд.