WHISKY PORTAL : ВИСКИ : ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ

From the Blog

Цікаві факти про віскі. Що означає префікс-Glenlivet?

…всім відомо, що існує така шотландська винокурня The Glenlivet. Це величезна торгова марка, і вони є одним з найбільших виробників шотландського віскі. Навіть більше: в наші дні (2017 рік), дві винокурні The Glenlivet і Glenfiddich продають віскі більше, ніж вся інша Шотландія.

Але чому багато інших винокурні почали використовувати суфікс -Glenlivet у своїх назвах? Історія ця досить цікава.

Справа в тому, що англійці стратегічно ніколи не пили шотландський віскі. Але тільки до тих пір, поки один з англійських королів не спробував віскі, власне, від The Glenlivet. Цей віскі проводився і проводиться в регіоні Спейсайд [Speyside].

Віскі з цього регіону часто відрізняються своєю характерною текстурою і м’якістю. Тоді король і сказав публічно, що віскі цей чудовий, і він неодмінно його рекомендує. Зрозуміло, що королі слів на вітер не кидають, і англійці кинулися скуповувати The Glenlivet ящиками. Ось, власне, так і розпочалася ця славна історія.

Читайте также:  Кращий шотландський віскі [з недорогих].

З часом інші винокурні цей стратегічний момент маркетингу вловили і стали додавати в назву своєї винокурні суфікс -Glenlivet. Такі назви почали рости, як гриби після дощу. У якийсь момент на тій самій оригінальної винокурні The Glenlivet почали возмушаться, мовляв, крадуть торгову марку, і багато винокурні цей суфікс прибрали.

Але прибрали не всі. Щоб далеко за прикладами не ходити: винокурня Dufftown все ще продає свій віскі як Dufftown-Glenlivet.